DF50A-15P-1V(51)
DigiKey raktári szám
26-DF50A-15P-1V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF50A-15P-1V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF50A-15P-1V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF50A-15P-1V(51)
Leírás
CONN HEADER SMD 15POS 1MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 15 position 0,039" (1,00mm)
EDA / CAD modellek
DF50A-15P-1V(51) modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,278" (7,06mm)
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező tüske bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
sárgaréz
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliészter
Érintkező típusa
Apa kés
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Raszter (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sorok száma
1
Szigetelés színe
fekete
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
1A
Kialakítás
Névleges feszültség
100V
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
7,35mm