DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
DigiKey raktári szám
H11626TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H11626CT-ND - Vágott szalag (CT)
H11626DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40C-50DP-0.4V(51)
Leírás
CONN PLUG 50POS SMD GOLD
Részletes leírás
50 pozíciós csatlakozó dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
DF40C-50DP-0.4V(51) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Csatlakozó típusa
dugó, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm, 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm
Pozíciók száma
50
Lemeztől mért magasság
0,045" (1,14mm)
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)