DF13E-30DP-1.25V(52)
DigiKey raktári szám
26-DF13E-30DP-1.25V(52)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF13E-30DP-1.25V(52)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF13E-30DP-1.25V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF13E-30DP-1.25V(52)
Leírás
CONN HEADER SMD 30POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 30 position 0,049" (1,25mm)
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Szigetelés magassága
0,189" (4,80mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
bézs
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Kialakítás
Névleges feszültség
29.9VAC/DC
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
5,8mm