DF13E-30DP-1.25V(22)
DigiKey raktári szám
26-DF13E-30DP-1.25V(22)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF13E-30DP-1.25V(22)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF13E-30DP-1.25V(22)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF13E-30DP-1.25V(22)
Leírás
CONN HEADER SMD 30POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 30 position 0,049" (1,25mm)
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Szigetelés magassága
0,189" (4,80mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Névleges áram (Amper)
1A érintkezőnként
Kialakítás
Névleges feszültség
29.9VAC/DC
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
5,8mm