DF11-24DS-2C
DF11-24DS-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-24DS-2C
DigiKey raktári szám
H2029-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-24DS-2C
Leírás
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
Részletes leírás
24 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fekete 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
DF11-24DS-2C modellek
Gyrt.
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)