DF11-24DEP-2C
DigiKey raktári szám
H2923-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-24DEP-2C
Leírás
CONN PLUG HSG 24POS 2.00MM
Részletes leírás
24 Szögletes csatlakozók - házak dugó fekete 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
DF11-24DEP-2C modellek
Gyrt.
Sortávolság
0,079" (2,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Csomagolás
Tasak
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)