BM29B0.6-2DS/2-0.35V(53)
DigiKey raktári szám
H125293TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125293CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125293DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BM29B0.6-2DS/2-0.35V(53)
Leírás
CONN RCPT 2POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 (2 + 2 táp) pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
BM29B0.6-2DS/2-0.35V(53) modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,014" (0,35mm)
Magasság csatlakozópárral együtt
0,6mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,024" (0,61mm)