BM29B-2DP/2-0.35V(51)
DigiKey raktári szám
26-BM29B-2DP/2-0.35V(51)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-BM29B-2DP/2-0.35V(51)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-BM29B-2DP/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BM29B-2DP/2-0.35V(51)
Leírás
CONN HDR 2POS SMD GOLD
EDA / CAD modellek
BM29B-2DP/2-0.35V(51) modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,014" (0,35mm)
Magasság csatlakozópárral együtt
0,6mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,016" (0,41mm)