T50R0UVC2
DigiKey raktári szám
1436-1616-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T50R0UVC2
Leírás
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
standard, zárható fekete 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50font (22,68kg)
Kategória
Hossz (tényleges)
0,663' (202,00mm, 7,95")
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Aktív
Tulajdonságok
UV-álló
Kábelkötegelő típusa
standard, zárható
Hossz (hozzávetőleges)
8"
Köteg átmérője
1,97" (50,00mm)
Alap típusszám
Szélesség
0,181" (4,60mm)