CTAM20C2
DigiKey raktári szám
1436-1322-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CTAM20C2
Leírás
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egynyílású Kábelkötegelő tartó fekete Csavar, #10
Kategória
Méretek
0,80" H. x 0,40" Sz. x 0,20" M. (20,3mm x 10,2mm x 5,1mm)