M50-3610542
DigiKey raktári szám
952-3496-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3610542
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,050" (1,27mm)
EDA / CAD modellek
M50-3610542 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
1,00µin (0,025µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm