M50-3200545
M50-3200545
Harwin’s Company Overview
M50-3200545
DigiKey raktári szám
952-1377-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-3200545
Leírás
CONN RCPT 10P 0.05 GOLD PCB R/A
Részletes leírás
10 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,050" (1,27mm) Furatszerelt, derékszögű arany
EDA / CAD modellek
M50-3200545 modellek
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,136" (3,46mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,094" (2,40mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Felhasználás
univerzális, orvosi, telekommunikáció
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Sorok száma
2
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,050" (1,27mm)