M50-2020005
M50-2020005
Harwin’s Company Overview
M50-2020005
DigiKey raktári szám
952-1729-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M50-2020005
Leírás
CONN SHUNT 1.27MM RED W/HANDLE
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 (1 x 2) pozíciós sönt csatlakozó piros Felülről zárt, markolat 0,050" (1,27mm) arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M50-2020005 modellek
Kategória
Magasság
0,217" (5,50mm)
Gyártó
Harwin Inc.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
1,00µin (0,025µm)
Csomagolás
Tasak
Szín
piros
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Típus
Felülről zárt, markolat
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Típus
aljzatok
Névleges áram (Amper)
1A
Pozíciók vagy érintkezők száma (raszter)
2 (1 x 2)
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)