M300-FC60305F2-0150L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Harwin Inc.
Raktáron: 57
Adatlap
Similar
Harwin Inc.
Raktáron: 2
Adatlap
3 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 0,492' (150,00mm, 5,91")
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Harwin’s Company Overview
M300-FC60305F2-0150L
DigiKey raktári szám
952-4002-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC60305F2-0150L
Leírás
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 150MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hossz
0,492' (150,00mm, 5,91")
Pozíciók száma
3
Sorok száma
1
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)