M300-FC60305F2-0450L
DigiKey raktári szám
952-4038-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M300-FC60305F2-0450L
Leírás
CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 450MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - különálló vezetékek 1,48' (450,00mm)
Kategória
Hossz
1,48' (450,00mm)
Pozíciók száma
3
Sorok száma
1
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,118" (3,00mm)