M20-8761042P
DigiKey raktári szám
M20-8761042P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M20-8761042P
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
M20-8761042P modellek
Párosított érintkező hossza
0,228" (5,80mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Csőtár
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
11,53mm, 12,23mm, 12,63mm, 18,13mm