M20-8761042
DigiKey raktári szám
952-2550-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M20-8761042
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M20-8761042 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,228" (5,80mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
fekete
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Kialakítás
Névleges feszültség
250V
Tokozás
Tokozás nélküli
Magasság csatlakozópárral együtt
11,53mm, 12,23mm, 12,63mm, 18,13mm