G125-FS15005F3P
G125-FS15005F3P
Harwin’s Company Overview
G125-FS15005F3P
DigiKey raktári szám
952-4099-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FS15005F3P
Leírás
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-FS15005F3P modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Sorozat
Szigetelés színe
zöld
Csomagolás
Csík
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
7,33mm, 7,4mm
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőcsavarok, Pick and Place, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
450V
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)