G125-MS11005M1R
DigiKey raktári szám
G125-MS11005M1R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-MS11005M1R
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,049" (1,25mm)
EDA / CAD modellek
G125-MS11005M1R modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,193" (4,90mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Aktív
Érintkező tüske bevonata
Tulajdonságok
illesztőperem, Pick and Place, polaritásvédett
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Névleges áram (Amper)
2A
Kialakítás
Névleges feszültség
450V
Magasság csatlakozópárral együtt
7,33mm, 7,4mm