G125-FS11005F2P
G125-FS11005F2P
Harwin’s Company Overview
G125-FS11005F2P
DigiKey raktári szám
952-4101-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G125-FS11005F2P
Leírás
CONN RCPT 10POS 0.049 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,049" (1,25mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G125-FS11005F2P modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Sorozat
Szigetelés színe
zöld
Csomagolás
Csík
Szigetelés magassága
0,207" (5,25mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
7,33mm, 7,4mm
Pozíciók száma
Tulajdonságok
Pick and Place, polaritásvédett
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
2A
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
450V
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA4T), Nejlon 4T, üvegszálas, halogénmentes
Sortávolság (párosított rész)
0,049" (1,25mm)