WR9QI250LCPNAIMR6B
WR9QI250LCPNAIMR6B
WR9QI250LCPNAIMR6B
DigiKey raktári szám
1939-1564-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR9QI250LCPNAIMR6B
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 6W
Részletes leírás
24V 6 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
EDA / CAD modellek
WR9QI250LCPNAIMR6B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
1,71" H. x 2,91" Sz. x 1,45" M. (43,5mm x 74,0mm x 36,8mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
BSI, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Max. kimeneti áram
250mA
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
6 W