WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
WR9QE500LCP-N(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1536-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR9QE500LCP-N(R6B)
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Részletes leírás
12V 6 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
EDA / CAD modellek
WR9QE500LCP-N(R6B) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
1,59" H. x 2,52" Sz. x 1,18" M. (40,5mm x 64,0mm x 30,0mm)
Kimeneti feszültség
12V
Tanúsítvány
BSI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
500mA
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
6 W