TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1404-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Részletes leírás
19V 60 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9KZ3158LCP-N(R6B) modellek
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Vezeték hossza
60,2" (1,53m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,76" H. x 2,05" Sz. x 1,30" M. (121,0mm x 52,0mm x 33,0mm)
Kimeneti feszültség
19V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, RCM, PSE, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
3,15A
Szabvány azonosító
60335-1; 60950-1
Teljesítmény (Watt)
60 W