TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1381-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 90 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TR9KI3750CCP-IM(R6B) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (II. osztályú)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,88" H. x 2,46" Sz. x 1,32" M. (149,4mm x 62,6mm x 33,5mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
3,75A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
90 W