TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
DigiKey raktári szám
1939-1374-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9KI1500CCPIMNAR6B
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Részletes leírás
24V 36 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9KI1500CCPIMNAR6B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (II. osztályú)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,13" H. x 1,97" Sz. x 1,40" M. (105,0mm x 50,0mm x 35,5mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
1,5A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
36 W