TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1367-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Részletes leírás
18V 40 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9KH2222CCP-N(R6B) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (II. osztályú)
Vezeték hossza
48,4" (1,23m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,37" H. x 2,05" Sz. x 1,27" M. (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Kimeneti feszültség
18V
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
2,22A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
40 W