TR9CI3750LCPCIM(R6B)
TR9CI3750LCPCIM(R6B)
TR9CI3750LCPCIM(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1280-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CI3750LCPCIM(R6B)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Részletes leírás
24V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
TR9CI3750LCPCIM(R6B) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
60,2" (1,53m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,88" H. x 2,47" Sz. x 1,34" M. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
3,75A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
90 W