TR9CE7080CPCIMR6BLPS
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
DigiKey raktári szám
1939-1239-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 85 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TR9CE7080CPCIMR6BLPS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,88" H. x 2,47" Sz. x 1,34" M. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Kimeneti feszültség
12V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
7,08A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
85 W