AA90U-120B-R
DigiKey raktári szám
993-AA90U-120B-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA90U-120B-R
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
85mW (max.)
Gyártó
Phihong USA
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
47" (1,20m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,57" H. x 2,46" Sz. x 1,30" M. (141,5mm x 62,5mm x 33,0mm)
Kimeneti feszültség
12V
Tanúsítvány
CE, cUH, cUHus, UKCA
Max. kimeneti áram
7,5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
90 W