TR9CE1500CCP-N(R6B)
TR9CE1500CCP-N(R6B)
TR9CE1500CCP-N(R6B)
DigiKey raktári szám
1939-1225-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR9CE1500CCP-N(R6B)
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Részletes leírás
12V 18 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TR9CE1500CCP-N(R6B) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
72" (1,83m)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
1,97" H. x 3,17" Sz. x 1,22" M. (50,0mm x 80,6mm x 31,0mm)
Kimeneti feszültség
12V
Tanúsítvány
BSI, CB, CE, CCC, cULus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
1,5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
18 W