RR9LI1500LCPIMNAR6B
RR9LI1500LCPIMNAR6B
RR9LI1500LCPIMNAR6B
DigiKey raktári szám
1939-1181-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RR9LI1500LCPIMNAR6B
Leírás
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 24V 36W
Részletes leírás
24V 36 W AC/DC külső asztali, Falra szerelhető (I. osztályú) adapter Kábel (külön megvásárolható), több érintkezőkéses (egy érintkezőkésest tartalmaz) Bemenet
EDA / CAD modellek
RR9LI1500LCPIMNAR6B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
asztali, Falra szerelhető (I. osztályú)
Vezeték hossza
60,2" (1,53m)
Bemenet típusa
Kábel (külön megvásárolható), több érintkezőkéses (egy érintkezőkésest tartalmaz)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C6, több érintkezőkéses (egy érintkezőkésest tartalmaz)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 1,83" Sz. x 1,50" M. (101,7mm x 46,5mm x 38,2mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
1,5A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
36 W