RR9LG2400LCPCIMR6B
RR9LG2400LCPCIMR6B
RR9LG2400LCPCIMR6B
RR9LG2400LCPCIMR6B
DigiKey raktári szám
1939-1175-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RR9LG2400LCPCIMR6B
Leírás
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 15V 36W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V 36 W AC/DC külső asztali, Falra szerelhető (I. osztályú) adapter vezeték, többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RR9LG2400LCPCIMR6B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
asztali, Falra szerelhető (I. osztályú)
Vezeték hossza
60,2" (1,53m)
Bemenet típusa
vezeték, többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C6, többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,00" H. x 1,83" Sz. x 1,50" M. (101,7mm x 46,5mm x 38,2mm)
Kimeneti feszültség
15V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
2,4A
Szabvány azonosító
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
36 W