RR9KE5410CCP-IMR6B
DigiKey raktári szám
1939-RR9KE5410CCP-IMR6B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RR9KE5410CCP-IMR6B
Leírás
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 12V 65W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 65 W AC/DC külső asztali, Falra szerelhető (II. osztályú) adapter vezeték, többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RR9KE5410CCP-IMR6B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
GlobTek, Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
asztali, Falra szerelhető (II. osztályú)
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Bemenet típusa
vezeték, többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8, többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,63" H. x 2,11" Sz. x 1,44" M. (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Kimeneti feszültség
12V
Tanúsítvány
BSMI, CB, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Max. kimeneti áram
5,41A
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
65 W