FFC3A20-14-T
DigiKey raktári szám
2073-FFC3A20-14-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC3A20-14-T
Leírás
CONN FFC FPC VERT 14POS 1MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,039" (1,00mm) Felületszerelt
Kategória
Kábelvégződés típusa
Egyenes
Gyártó
GCT
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Ház anyaga
Poliamid (PA6T), Nejlon 6T
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS)
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
125V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
14
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
1A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
natúr
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
barna
Lemeztől mért magasság
0,217" (5,50mm)