10-14-A-0203-C-4-08-4-T
DigiKey raktári szám
2073-10-14-A-0203-C-4-08-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
10-14-A-0203-C-4-08-4-T
Leírás
1MM PITCH FFC, 14 CONTACTS, A TY
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció FFC, FPC kábel 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
14
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Hossz
7,992" (203,00mm)
Csomagolás
Doboz
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)