FFC2A32-40-T
DigiKey raktári szám
2073-FFC2A32-40-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2073-FFC2A32-40-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
2073-FFC2A32-40-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFC2A32-40-T
Leírás
CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, Függőleges - 1 oldalú 0,020" (0,50mm) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFC2A32-40-T modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Kúpos
Gyártó
GCT
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
30V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, Függőleges - 1 oldalú
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Pozíciók száma
40
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,2A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
natúr
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,167" (4,25mm)