05-40-D-0050-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-40-D-0050-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-40-D-0050-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 1.97"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
Kategória
Áramvezetők száma
40
Gyártó
GCT
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
1,969" (50,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)