05-13-D-0076-A-4-06-4-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
13 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-13-D-0076-A-4-06-4-T
DigiKey raktári szám
2073-05-13-D-0076-A-4-06-4-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-13-D-0076-A-4-06-4-T
Leírás
CABLE FFC/FPC 13POS 0.5MM 2.99"
Részletes leírás
Kategória
Áramvezetők száma
13
Gyártó
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
2,992" (76,00mm)
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)