05-13-D-0076-A-4-06-4-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
GCT
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
13 Pozíció FFC, FPC kábel 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
05-13-D-0076-A-4-06-4-G
DigiKey raktári szám
2073-05-13-D-0076-A-4-06-4-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
05-13-D-0076-A-4-06-4-G
Leírás
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 13
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Áramvezetők száma
13
Gyártó
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Sorozat
Hossz
2,992" (76,00mm)
Csomagolás
Tasak
Szigeteletlen érintkezők hossza
0,157" (4,00mm)