58.34.9.024.0050SPA
DigiKey raktári szám
2066-58.34.9.024.0050SPA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
58.34.9.024.0050SPA
Leírás
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 24V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé 4PDT (4 Form C) 24VDC Tekercs DIN-sín
Kategória
Tulajdonságok
dióda, visszajelző lámpa
Gyrt.
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
19,2VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
4,8VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
11 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
15 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
4PDT (4 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
7 A
Tanúsítvány
CE, CSA, cURus, EAC, RINA, UKCA, VDE
Kapcsolási feszültség
250VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
1750VA
Tekercs ellenállása
600 Ohms
Tekercsáram
40 mA