48.52.7.024.0050SPA
DigiKey raktári szám
2066-48.52.7.024.0050SPA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
48.52.7.024.0050SPA
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 24VDC Tekercs DIN-sín
Kategória
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Gyrt.
Tulajdonságok
dióda, visszajelző lámpa
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Ömlesztve
Bekapcsolási feszültség
17,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
4,8VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
12 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
12 ms
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Névleges áram
8 A
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Tanúsítvány
CE, CSA, cURus EAC, RINA, UKCA, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
3200VA
Relé típusa
Tekercsáram
22.2 mA