2512067007Y3
DigiKey raktári szám
1934-1490-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1934-1490-1-ND - Vágott szalag (CT)
1934-1490-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2512067007Y3
Leírás
FERRITE BEAD 70 OHM 1206 3LN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
70 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 3A 40mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2512067007Y3 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
Fair-Rite Products Corp.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
70 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)