2508056017Y2
DigiKey raktári szám
1934-1487-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1934-1487-1-ND - Vágott szalag (CT)
1934-1487-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2508056017Y2
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 3LN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2A 100mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2508056017Y2 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Gyártó
Fair-Rite Products Corp.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
100mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)