LS R976-NR-1-0-20-R18
DigiKey raktári szám
475-LSR976-NR-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LSR976-NR-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LSR976-NR-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LS R976-NR-1-0-20-R18
Leírás
LED RED DIFFUSED 0805 SMD
Részletes leírás
piros 633nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LS R976-NR-1-0-20-R18 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
645nm
Méretek
2,00mm H. x 1,25mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,90mm
Lencse mérete
1,30mm x 1,25mm