SGC3S200NM
DigiKey raktári szám
2447-SGC3S200NMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2447-SGC3S200NMCT-ND - Vágott szalag (CT)
2447-SGC3S200NMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SGC3S200NM
Leírás
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5,5 ~ 20pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Felületszerelt
Q / frekvencia
250 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,061" (1,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapacitás
5,5 ~ 20pF
Tulajdonságok
alacsony profilú, nem mágneses
Névleges feszültség
100 V