SGC3S100NM
DigiKey raktári szám
2447-SGC3S100NMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2447-SGC3S100NMCT-ND - Vágott szalag (CT)
2447-SGC3S100NMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SGC3S100NM
Leírás
CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 ~ 10pF Trimmer kondenzátor 100 V fent Felületszerelt
Q / frekvencia
600 / 1MHz
Sorozat
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,061" (1,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapacitás
3 ~ 10pF
Tulajdonságok
alacsony profilú, nem mágneses
Névleges feszültség
100 V