EAST16084WB0
DigiKey raktári szám
1080-1560-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1560-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1560-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST16084WB0
Leírás
LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér LED jelzőlámpa - diszkrét 2,8V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
EAST16084WB0 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Fényszög
130°
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Konfiguráció
standard
Gyártói tokozás
Lencse színe
sárga
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Max. magasság
0,50mm
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,00mm x 0,80mm