EAST16084BA8
DigiKey raktári szám
1080-1562-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-1562-1-ND - Vágott szalag (CT)
1080-1562-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST16084BA8
Leírás
LED BLUE CLEAR 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék LED jelzőlámpa - diszkrét 2,8V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
EAST16084BA8 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Csúcs hullámhossz
468nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,50mm
Lencse mérete
1,00mm x 0,80mm