LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
DigiKey raktári szám
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
Leírás
LED BLUE CLEAR 0603 SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 470nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,85V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,85V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Sorozat
Fényszög
140°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
466nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,75mm
Lencse mérete
1,10mm x 0,80mm