50M025045I004
DigiKey raktári szám
145-50M025045I004-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50M025045I004
Leírás
MACH SCREW FLAT PHIL M2.5X0.45
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
M2.5x0.45 Lapos fejű Gépcsavar csillagfejű Drive nejlon
Kategória
Menettípus
M2.5x0.45
Gyártó
Essentra Components
Fej átmérője
0,217" (5,50mm)
Sorozat
Fej magassága
0,059" (1,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szár hossza
0,098" (2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (összesen)
0,157" (4,00mm)